Ana Sayfa Sınavlar KPSS’ye Çalışabileceğiniz En İyi KPSS Kitapları!

KPSS’ye Çalışabileceğiniz En İyi KPSS Kitapları!

1062
0

İçindekiler

KPSS’ye Çalışabileceğiniz En İyi KPSS Kitapları… KPSS ile ilgili hayalleri olan milyonlarca kişi bulunmaktadır. Önce, özel sektördeki belirsizlik ve düşük maaş ödemeleri kişileri kamu sektörüne itiyor. Fakat kamu sektöründe çalışabilmek için karşınıza çıkacak olan sınavlarda başarılı olmanız gerekmektedir. Sonra, bu sınavlardan biri olan KPSS’ye ise, yoğun ve özverili bir çalışma gerekmektedir. Eğer bu yazıyı okumaktaysanız siz de KPSS’ye çalışmak istiyorsunuz. Peki KPSS’ye nasıl ve ne ile çalışılmalıdır? Sizin için en iyi KPSS kitaplarını araştırıp, kullanıcı yorumlarını dikkate alarak sizler için sıraladık. Hedefrehberim.com ekibi olarak sizlerin gelecek hedeflerinizde yanınızda olmaya çalışıyoruz. İşte sizler için hazırladığımız en iyi KPSS kitabı tavsiyeleri…

En İyi KPSS Kitapları

En İyi KPSS Kitapları

  • Pegem Akademi KPSS Genel Kültür Genel Yetenek Konu Anlatımlı Seti 

Sektörde önemli bir yere sahip olan Pegem, kullanıcılar tarafından severek kullanılmaktadır. Türkçe, Matematik, Tarih, Coğrafya, Geometri ve Vatandaşlık derslerindeki kaliteli konu anlatımı ile kullanıcıları tarafından sevilen bir yayınevi olarak karşımıza çıkıyor. Üstelik dersleri videolu olarak Pegemkampüs uygulamasından izleyebilirsiniz.

En İyi KPSS Kitapları

Pegem

  • Pegem Akademi KPSS Genel Kültür Genel Yetenek Soru Bankası Seti 

Az önce Pegem’in sektördeki yerinden ve konu anlatımlı setteki başarısından bahsetmiştik. Pegem, bu başarıyı soru bankası setinde de göstermektedir. Tamamı video çözümlü soru bankasıyla kullanıcıların kalbini kazanmıştır. Kimseye soru çözdürme derdiniz olmadan bu soru bankası ile hedeflerinize koşabilirsiniz. Kaliteli baskısı ise verimli çalışmada etkili olmaktadır.

KPSS'ye Çalışabileceğiniz En İyi KPSS Kitapları

Benim Hocam

  • Benim Hocam KPSS Video Ders Notları

Tarih Video Ders Notları – Ramazan Yetgin, Vatandaşlık Video Ders Notları – Esra Özkan Karaoğlu, Türkçe Video Ders Notları – Öznur Saat Yıldırım, Matematik Video Ders Notları-İlyas Güneş, Coğrafya Video Ders Notları – Bayram Meral gibi alanında ün yapmış ve öğrenciler tarafından oldukça sevilen öğretmenler tarafından oluşturulmuş bir settir. Bu set ile öğretmenlerin ders videolarını izleyip kendinizi KPSS’ye hazırlayabilirsiniz. Fakat bu set ile beraber soru bankası da alırsanız sizler için oldukça faydalı olacaktır.

En İyi KPSS Kitapları

  • Taktiklerle Problemler Konu Anlatımlı Soru Bankası

Benim Hocam Yayınlarından İlyas Güneş hoca tarafından yazılmış, problemler için oldukça faydalı bir soru bankasıdır. Ayrıca, bu soru bankasının da güzel tarafı video çözümlü olmasıdır. Kullanıcılar video çözümlü soru bankalarını daha çok tercih etmektedir. Ama, bu kaynak ile problem çözme becerinizi oldukça geliştirebilirsiniz.

En İyi KPSS Kitapları

İnformal

  • İnformal Yayınları Matematiğin Kara Kutusu

ÖSYM‘nin daha önce sorduğu sorulardan derlenmiş ve sınavlarda çıkma ihtimali yüksek olan soruları barındıran bir kaynaktır. Ama yalnızca Matematik değil, Tarih, Türkçe, Coğrafya ve Vatandaşlık dersleri için de kara kutu kaynakları bulunmaktadır. Fakat kullanıcılar tarafından en çok beğenilen kaynak Matematiğin Kara Kutusu olmuştur.

KPSS'ye Çalışabileceğiniz En İyi KPSS Kitapları

Doğru Tercih

  • Doğru Tercih Yayınları Tarihin Pusulası

Son olarak, İsmail Adıgüzel hocanın efsane anlatımı ile kullanıcıların beğenisini toplamış bir kaynaktır. Sloganları ise ‘KPSS’de en çok soru tutturan kitap’ olarak oldukça iddialı bir kaynaktır.

KPSS'ye Çalışabileceğiniz En İyi KPSS Kitapları
KPSS’ye Çalışabileceğiniz En İyi KPSS Kitapları

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz